Режим роботи: 9.00-20.00 Пн-Пт, 10.00-14.00 Сб

COVID-19

АНАЛІЗИ НА COVID-19

1. ПЦР тест на COVID-19* 650 грн.
2. Антитіла IgG 400 грн.
3. Антитіла IgМ 400 грн.
4. Експрес-тест на антиген COVID-19 (мазок) 400 грн.
  • ПЦР тест на COVID-19 видається на англійській мові з  QR-кодом та мокрою печаткою закладу для виїзду за кордон.

На сьогоднішній день вірус COVID-19 має унікальні особливості стрімко розповсюджуватися, набираючи характерних рис пандемії у всьому світі.

Коронавірус відноситься до сімейства РНК-вірусів спроможних інфікувати як тварин, так і людей, викликаючи або легкий перебіг гострих респіраторних інфекцій, або надто важкі його форми з ураженням всіх органів та систем, з розвитком внутрішньо-судинного згортування крові, гибелі нейронів головного мозку, особливо хворих похилого віку, або тих які мають хронічні супутні захворювання (цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, онкохворі та інші).

Перебіг коронавірусної інфекції, навіть у легкій формі, може мати довготривалі, а досить часто і незворотні наслідки. Причиною цього є, перш за все:

  • низький рівень насичення крові киснем,
  • недостатня імунна відповідь,
  • порушення кровообігу,
  • порушення дисбіозу,
  • багато-багато інших змін в організмі, що потребують довготривалого терміну для відновлення всіх порушених або втрачених функцій.

Так, наприклад, за даними досвіду наших європейських колег, реабілітаційні заходи повинні продовжуватись до 3-х місяців, а відновлення після запалення легень, особливо з обструктивними змінами і того більше – до року.

При цьому ми взагалі не маємо досвіду про віддалені наслідки, які можуть мати місце через 3-5 років. У зв’язку з цим реабілітацію потрібно розпочати якомога швидше не залежно від ступеню тяжкості інфекційного процесу, використовуючи принципи інтегрального відновлення здоров’я на основі системно-генезного розвитку та перебігу хвороби, формуючи суто індивідуальний алгоритм для кожного конкретного пацієнта, який розробляє мультидисциплінарна команда фахівців.

1 ЕТАП

Експертна оцінка медичної документації.

2 ЕТАП

Лабораторна діагностика.

3 ЕТАП

Інструментальна діагностика.

4 ЕТАП

Інтегральне відновлення здоров’я на основі розробки індивідуального плану реабілітації з використанням сучасних технологій (фізіотерапія, UVB-терапія, лазерне випромінювання, гідромасаж, лікувальна фізкультура, киснева терапія та багато іншого).